Hakkımızda

Ayağı yere sağlam basan çalışmalar.


Biz, 1.000 m2’yi aşan bir platoda birbirinden farklı kişi ve kurumları ağırlayarak, birbirinden farklı prodüksiyon ihtiyaçlarına çözüm alanları sunan profesyonel bir ekibiz.
Bizi daha iyi tanıyabilmeniz için bu cümleyi biraz açalım.

Mesela birbirinden farklı kişi ve kurumlar derken ne demek istedik?
Siz, kendisini çoktan ispatlamış büyük bir marka veya yola henüz koyulmuş bir firma olabilirsiniz. Çalışanlarının mutluluğunu önemseyen büyük bir kurum olabilirsiniz. Bir YouTuber veya Influencer olabilirsiniz. Profesyonel bir şef veya gastronomi öğrencisi olabilirsiniz. Eğitimci, müzisyen, reklamcı veya fotoğrafçı olabilirsiniz. Bilmelisiniz ki Gastro Plato kapılarını hayatın farklı alanlarına sonuna kadar açmaktan mutluluk duyan büyük bir yerleşke.

Peki, birbirinden farklı prodüksiyon ihtiyaçları derken neleri kastediyoruz?
İçerik videolarından eğitim amaçlı videolara, ürün tanıtımlarından reklam filmlerine geniş bir yelpaze için kiralayabileceğiniz; stüdyolarımız, kameradan ışık sistemine kaliteli ekipman gücümüz, yönetmenden asistana genişleyebilen profesyonel ekibimiz, dekor oluşturma servisimiz, seslendirme, kurgu ve montaj içeren post prodüksiyon hizmetlerimizle istediğiniz yere kadar en iyi yol arkadaşınız olabileceğimizi söylüyoruz.

PLATO’muzun GASTRO kısmı ise işin can alıcı noktası!

Prodüksiyon hizmetlerimizi zenginleştiren yıldızımız…
Mutfak dekorlu 3 stüdyomuz, 26+1 kişilik workshop mutfağımız, 15 kişilik unlu mamuller mutfağımız, kahve tadımına olanak veren sınıfımızla yaratıcı prodüksiyonlara imza atıyoruz.

Gastronomi dünyasından olun ya da olmayın…
Kurumsal etkinlikleriniz veya şirket içi motivasyon aktiviteleriniz için Gastro Plato’da eğlenceli ve bilgilendirici etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.
Çekimler, etkinlikler veya eğitim günleri… İster kafanızdaki yapım ve organizasyon biçimiyle gelin, isterseniz gelin birlikte planlayalım. Gastro Plato birbirinden farklı prodüksiyonlar için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor!